Archive for December, 2016

Закон об амнистии в 2016 году хотят оменить

Народный депутат Папиев Михаил Николаевич зарегистрировал проект постановления об отмене решения Верховной Рады о принятии этого закона, а это значит, что до следующей пленарной недели как минимум (а это 17 января) закон об амнистии не будет подисан Председателем Верховной Рады и не будет отправлен Президенту на подпись.

Принят закон об амнистии в 2016 году с учетом предложений Президента

Голосование было долгим, председательствующий несколько десятков раз ставил на переголосование и не хватало 2-3 голосов.
В итоге нашлось 226 голосов, и закон был принят с учетом предложений Президента.
НАПОМИНАЕМ: закон вступает в силу после подписания Президентом и опубликования. До этого момента любые консультации по “подпаданию” под действие закона нами не предоставляются.
Для получения новостей по данной теме подписівайтесь в правой колонке сайта

Предлагаются изменения в порядке снятии судимости

  09.12.2016 года народные избранники внесли в Верховную Раду законопроект о внесении изменений в Уголовный кодекс Украины относительно приближения уголовного законодательства Украины к европейским стандартам в части снятия судимости.

ЗАКОН УКРАЇНИ

«Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо наближення кримінального законодавства України до Європейських стандартів в частині зняття судимості»

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

І. Частину другу статті 91 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 25-26, ст.131) викласти у такій редакції:
«2. Зняття судимості до закінчення строків, зазначених у статті 89 цього Кодексу, не допускається у випадках засудження за умисні тяжкі та особливо тяжкі злочини, передбачені розділам ІІ «Злочини проти життя та здоров’я», розділом VI «Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи», розділом ХХ «Злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку» Особливої частини Кримінального кодексу України.».
ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Голова
Верховної Ради України ПАРУБІЙ А.В.

День за два: изменения не прекращаются

12.12.2016 в Верховную Раду внесен очередной – уже шестой – законопроект о внесении изменений в Уголовный Кодекс Украины о порядке зачета срока предварительного заключения в срок наказания.

ЗАКОН УКРАЇНИ
«Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув’язнення)»
Верховна Рада України постановляє:

І. Частину п’яту статті 72 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, № 25-26, ст.131) викласти в новій редакції такого змісту:

«5. Попереднє ув’язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день або за правилами, передбаченими у частині першій цієї статті. При призначенні покарань, не зазначених в частині першій цієї статті, суд, враховуючи попереднє ув’язнення, може пом’якшити покарання або повністю звільнити засудженого від його відбування.».
ІІ. Прикінцеві та перехідні положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування
2. Розпочаті судом власні ініціативи та одержані судом до набрання чинності цим Законом клопотання від засуджених осіб, членів їх сімей, захисників щодо застосування Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання)» (Відомості Верховної Ради (ВРР), 2016, № 2, ст.18), розглядаються в порядку, встановленому Законом України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання)» (Відомості Верховної Ради (ВРР), 2016, № 2, ст.18).

Голова Верховної Ради
України
А.В. Парубій

Реклама
Выбор языка:
Недавние сообщения